Студенти Івано-Франківського національного медичного університету попрацювали волонтерами на спортивних змаганнях «Гонка Нації», які відбулись у суботу, 21 жовтня, в гірськолижному комплексі «Буковель».

Студенти-медики вже неодноразово беруть участь в цих змаганнях як волонтери. Не став винятком і цей день. На гірському маршруті працювали понад 100 волонтерів з всіх куточків України, серед них 65студентівІФНМУ. Їх на ці змагання зібрали і координували спільно зі Студентським профкомом.

«Дуже приємно,що й цього разу так багато студентів відгукнулися допомогти в організації цього заходу. — розповідає координатор волонтерів нашого університету, інтерн першого року Світлана Громова. — Ми пишаємось нашими волонтерами. Незважаючи на погодні умови, їм довелось подолати 10 годинний безперервний контроль перешкод, слідкувати за фізичним станом учасників, роботою камер схову та пунктів гідратації».

Довідка

«Гонка нації» — масштабний забіг із перешкодами, аналогів якого в Україні ще не було. Основною метою цього унікального спортивного заходу, за словами організаторів, є оздоровлення нації, пропагування здорового способу життя, посилення духу та покращення фізичної підготовки українців.

Традиційно спортсмени подолали «Забіг сили» (5 км і 20 перешкод) і «Забіг волі» (10 км і 25 перешкод). А найвідчайдушніших і найвитриваліших учасників RaceNation в Буковелі чекав божевільний «Забіг Ultra» (40 км і 40 перешкод).