В Івано-Франківському національному медичному університеті у середу, 25 жовтня, розпочалися змагання III студентської спартакіади 2017-2018 навчальних років. Студентська молодь визначатиме кращих у дев’яти видах спорту.

Спортивні баталії серед студентства стають традиційними в ІФНМУ. Змагання відбуваються за підтримки ректора університету, професора Миколи Рожка та кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та фізичного виховання.

Вже традиційно спартакіада студентів-медиків починається з гирьового спорту. Не стала винятком і цьогорічна — помірятися силою на помости спорткомплексу мужні гирьовики вийшли у середу, 25 жовтня. Тоді ж відбулось урочисте відкриття спартакіади.

З вітальним словом до студентів звернувся ректор університету, професор Микола Рожко. «Спартакіада покликана оздоровлювати нашу молодь, — говорить ректор. — Я хочу, щоб якнайбільше наших студентів взяли в ній участь. І нехай це не будуть надвисокі результати, головне — участь, можливо, хтось запалиться любов’ю до спорту. Наші спортсмени — це наша гордість, вони прославляють наш університет, нашу область і Україну».

Переможці змагань з гирьового спорту

Чоловіки

70 кг — Олександр Шваб

75 кг — Сергій Шваб

80 кг — Володимир Шевага

+80 кг — Петро Юзьків

Жінки

60 кг — Вікторія Кричфалушій

70 кг — Марія Олексин

+70 кг — Ірина Савчин

У командному заліку перемогу здобули студенти медичного факультету, друге місце посіли студенти медичного коледжу ІФНМУ, третє місце у факультету підготовки іноземних громадян.

Попередній календар ІІІ студентської спартакіади ІФНМУ

21-23 листопада — баскетбол 3х3 (чоловіки, жінки)

6-8 грудня — волейбол (чоловіки, жінки)

14-15 лютого — плавання