У Тлумачі днями відбулися попередні матчі Кубка Івано-Франківської області з волейболу серед чоловічих команд. У змаганнях взяла участь чоловіча студентська збірна команда Івано-Франківського національного медичного університету.

Змагання відбувалися за принципом ігор на вибування. Жереб звів студентів-медиків з командою міста Галич, яка минулого сезону стала чемпіоном обласної Вищої ліги. У першій партії наші юні волейболісти зуміли нав’язати боротьбу своїм наддосвідченим суперникам і перемогли 29:27. Другу партію медики розпочали, лідируючи, проте не змогли втримати перевагу і поступилися. Наступні дві партії також виграли волейболісти Галича. Тож у підсумку університетська збірна поступилася 1:3 і припинила боротьбу в цьогорічному Кубку області.

«Попри поразку наші студенти показали дуже хорошу гру, — розповідає тренер нашої команди, викладач кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та фізичного виховання Сергій Лопацький. — Суперники були значно досвідченіші, команда Галича грає приблизно в одному складі вже кілька років, а в нашій збірній щороку відбувається оновлення складу. Попри це у першій партії ми дуже гарно зіграли, хлопцям аж не вірилось, що ми змогли перемогти чемпіона Вищої ліги області. Ми продовжуємо тренуватися, вдосконалюватися і покращувати свою гру».

Цього сезону команда ІФНМУ заявилася у Вищу лігу чемпіонату області. Студенти дякують за всебічну підтримку ректору університету, професору Миколі Рожку та кафедрі фізичної реабілітації, ерготерапії та фізичного виховання.

Нагадаємо, минулого навчального року наша збірна здобула бронзові нагороди чемпіонату Івано-Франківська, вперше в історії університету посіла третє місце в чемпіонаті області серед команд Першої ліги та перемогла на обласній універсіаді. Попереду нові випробування й нові звершення.

Перший матч у новій для себе Вищій лізі збірна ІФНМУ проведе на виїзді проти волейбольного клубу «Залуччя» 28 жовтня.

Другий тур відбудеться 11 листопада, і студенти-медики на своєму майданчику прийматимуть студентів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Тож запрошуємо всіх небайдужих до спорту прийти та підтримати наших волейболістів!