1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.79 (7 Голосів)

У середу, 4 жовтня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулися збори кураторів. Університетські наставники обговорили виховну роботу зі студентами.

У зборах взяли участь як викладачі, які лише цього року взяли на себе обов’язки куратора, так і куратори «зі стажем». В обговоренні взяли участь перший проректор ІФНМУ, професор Ганна Ерстенюк та заступник ректора з виховної роботи, доцент Ігор Ванджура.

Сьогодні перед кураторами стоять нові виклики. Їхня діяльність потребує високого рівня культури, належної психолого-педагогічної підготовки, відданості педагогічній справі, — наголошувалось на зборах. Лише за такої умови куратор зможе формувати особистість студента.

Серед завдань, які стоять перед кураторами, є культурно-масова робота, контроль участі студентів у навчальному процесі, національно-патріотичне та духовно-просвітницьке виховання, участь у суспільно-громадській роботі, про пропаганда здорового способу життя, профілактика девіантної поведінки тощо.

«Діяльність куратора спрямована на здобуття молодою людиною соціального досвіду поведінки, формування національної самосвідомості, ціннісних орієнтацій та розвиток індивідуальних якостей майбутнього фахівця, — розповідає голова ради кураторів ІФНМУ, доцент Тетяна Князевич-Чорна. — Кураторами є досвідчені педагоги, які знають специфіку діяльності факультету. Крім того, усі вони викладають лекційний курс чи ведуть семінарсько-практичні заняття в своїх підшефних групах».

«Від кураторів багато в чому залежить те, якими виростуть наші студенти, — говорить перший проректор ІФНМУ Ганна Ерстенюк. — Сьогодні ми плануємо, що куратор, який взяв групу під своє крило на першому курсі, буде працювати з нею до третього курсу включно. Часом можна чути невдоволення окремими студентами, їхнім вихованням чи підготовкою у школі. Тому ті прогалини ми маємо вирівняти разом з ними, спільною великою працею. Потрібно підтримувати добрі стосунки зі студентами. У цьому і є місія кураторів».

 

ua

virtualnii pac

educ

facebookyoutube

karta

Biblo ban

arnika