У п’ятницю, 22 вересня, Івано-Франківський національний медичний університет мав приємну урочисту подію. На фармацевтичному факультеті відбулась посвята студентів першого курсу заочної форми навчання і почалась настановча сесія.

Студентів на урочистому заході привітали перший проректор ІФНМУ, професор Ганна Ерстенюк, декан фармацевтичного факультету, професор Микола Мойсеєнко, заступник декана із заочної форми навчання, професор Петро Дудій, завідувач кафедри фармації, професор Андрій Грицик, завідувач кафедри організації та економіки фармації і технології ліків, професор Дмитро Семенів, завідувач кафедри хімії фармацевтичного факультету, доцент Андрій Стецьків.

«Цього року на перший курс зараховано 99 студентів, — розповідає професор Микола Мойсеєнко. — З них 19 студентів зараховані на підставі результатів ЗНО, а 80 молодих людей є випускниками медичних коледжів, і вони здавали вступні випробування».

Традиційно ця подія на фармацевтичному факультеті відбувається в другій половині вересня. Разом із посвятою відбувається настановча сесія, під час якої студенти отримують завдання для виконання контрольних робіт. У листопаді вони повернуться, щоб пройти додаткову екзаменаційну сесію.