У неділю, 17 вересня, на Вічевому майдані відбувся «Прикарпатський науковий пікнік 2017», у якому взяли участь представники медичного та фармацевтичного факультетів Івано-Франківського національного медичного університету. Презентація студентів-медиків викликала особливу зацікавленість у перехожих.

Члени Ради студентського наукового товариства визначали показники артеріального тиску, охоче розказували про будову людського скелету та тіла загалом. На локації ІФНМУ можна було визначити рівень глюкози в крові та м’язову силу. Представники фармацевтичного факультету презентували мила та скраби ручної роботи на натуральній основі,альгінатні маски на основі календули та горобини, настоянки та еліксири на основі лікарських трав.

Впродовж дня близько 500 людей визначили показники артеріального тиску, м’язової сили, 400 людей — рівень глюкози в крові, зокрема і мер міста Руслан Марцінків. Було багато охочих просто поспілкуватись на медичні теми. Надзвичайно приємно було приймати подяки та слухати схвальні відгуки про наших студентів.

«На таких заходах ми здобуваємо новий досвід, вчимось працювати в команді, спілкуватись з різними людьми, — розповідає організатор події, голова СНТ Тетяна Рангулова. — Також ми можемо заохотити підлітків, які ще не визначились з професією, чи, можливо, навіть не підозрюють, що медицина це тільки безсонні ночі, але й також цікаві проекти,нові знайомства та нові відкриття».

Акцію підтримали перший проректор ІФНМУ професор Ганна Ерстенюк, проректор з наукової роботи професор Ігор Вакалюк, декан медичного факультету професор Роман Яцишин, науковий керівник СНТ, професор Наталія Воронич-Семченко, професор кафедри ендокринології Володимир Боцюрко, завідувач кафедри анатомії людини, професор Оксана Попадинець, професор Наталія Чернюк, кандидат медичних наук Тамара Вацеба.

По закінченню акції відбувся розіграш на основі голосування за кращу локацію, де Івано-Франківський національний медичний університет посів ІІ місце.

ua

virtualnii pac

educ

karta

Biblo ban

arnika