На Прикарпатті з робочим візитом перебував експерт Реанімаційного пакету реформ Олександр Ябчанка. Зустрівся експерт і з студентами Івано-Франківського національного медичного університету, аби обговорити перспективи впровадження медичної реформи в Україні.

У процесі розмови зі студентами Олександр Ябчанка розповідав про усі тонкощі і можливі варіації медичної реформи, акцентував увагу і на важливості безпосередньої участі самих студентів у цьому процесі:

«Без медиків ніяка медична реформа не відбудеться, відповідно без професійної фахової підготовки цих медиків реформи теж не варто чекати. Студенти, інтерни – це ті люди ,яким в цій системі жити. І саме вони мають буди зацікавленні у належному впровадженні цієї реформи і саме вони можуть вплинути на формування державної політики».

Також в процесі розмови студенти вели активну дискусію з експертом і ставили свої запитання, щодо нюансів впровадження , а в подальшому і функціонування однієї з основних реформ в державі.

Експерт згадав свої студентські роки і зазначив, що тоді рішення які вирішувались на рівні міністерства не обговорювались не те що зі студентами , а й з лікарями. А зараз це зовсім нова варіація цієї ситуації. Також експерт за акцентував увагу на тому, що зараз медична галузь є максимально цікавою для роботи в ній медика.