У вівторок, 19 вересня, Івано-Франківський національний медичний університет відзначатиме своє 72-річчя. Студенти і професорсько-викладацький склад підготували цілу низку цікавих подій та святковий концерт, присвячені цій даті. Запрошуємо студентів, викладачів, випускників та ветеранів вишу, медичну громадськість міста та області!

Святкування розпочнеться у холі центрального корпусу університету. Об 11 годині тут відкриється виставка квіткових композицій. 

О 14:30 у холі обласної філармонії за ініціативи студентського наукового товариства відбудеться презентація яскравого і пізнавального видання — «Книги слави» про історію й сьогодення ІФНМУ.

Тоді ж, о 14:30, у холі обласної філармонії стартує спільний проект студентських організацій медичного університету — виставка «Фотомозаїка».

О 15:00 в концертному залі обласної філармонії відбудеться святковий концерт, з нагоди 72-річчя з дня заснування Івано-Франківського національного медичного університету. У програмі концерту виступи заслуженої артистки України Галини Баранкевич, соліста хору «Галицькі передзвони» та обласної філармонії Олександра Семчука, чоловічої хорової капели «Сурма» імені Богдана Волосянка, викладачів, студентів вишу.

Наступного дня, у середу, 20 вересня, о 17:00 за ініціативи студентського парламенту та Європейської медичної студентської асоціації EMSA стартує квест, який відбуватиметься у різних корпусах університету. Бажаючі взяти участь можуть дізнатися про деталі в представників згаданих студентських організацій.

ua

virtualnii pac

educ

karta

Biblo ban

arnika