Уже традиційно з нагоди Дня фармацевтичного працівника за участю студентів медичного коледжу фармацевтичного відділення та студентів фармацевтичного факультету, кураторів, викладачів, завідувачів кафедр та сприяння деканатів і ректорату ІФНМУ проводиться урочисте святкування.

 

Чуйний погляд і білий халат,
Гори таблеток, флакончики в ряд,
Відпускаєш ти ліки прийнявши рецепт,
Горде ім’я твоє фармацевт!

У п’ятницю, 15 вересня, у фармацевтичному корпусі відбувся благодійний ярмарок «Майбутнє твоє, фармаціє». Студенти втілили свої вміння та набуті технологічні навики у створення різноманітних «фармацевтичних» смаколиків, які могли придбати усі бажаючі. Усі виручені кошти будуть спрямовані на благодійність, адже професія фармацевта покликана аби допомагати людям, чому і навчаються наші студенти ще з першого курсу.

Окрім того, була проведена виставка, де юні фармацевти представили свої авторські творіння. Метою виставки було продемонструвати багатогранність сучасних фармацевтів, а саме, що наші студенти можуть не тільки «гризти» граніт фармацевтичної науки, але й підкорювати творчі вершини.

Також, у рамках святкування, для студентів медичного коледжу випускного курсу, за сприяння дирекції була проведена лотерея, де кожен студент здобув свій лот у вигляді бонусів якими вони зможуть скористатись під час навчання.
Святковий настрій викладачам, гостям свята та студентам забезпечувала «Королева фармації», яка підготовила привітання та приємні подаруночки. Її роль виконувала третьокурсниця медичного коледжу Христина Дійчук. «Студенти готувалися до сьогоднішнього свята два тижні, то була справді бурхлива діяльність, — розповідає дівчина. — Розробляли ідеї, робили дизайн своїх столів, готували тістечка, торти, різноманітні оригінальні смаколики, крім того готували експонати для виставки. На мою думку, такі події зміцнюють дружбу між студентами, молодь більше спілкується, обмінюється ідеями, розкриває себе з нового боку».

Завершенням святкування стало створення студентами дерева з привітаннями для викладачів з нагоди свята, на якому кожен студент впродовж дня міг залишити свої побажання!

Святкування відвідала перший проректор ІФНМУ, професор Ганна Ерстенюк. Вона обійшла всю виставку та благодійний ярмарок і на кілька хвилин зупинялася буквально біля кожного столика, не приховуючи свого захоплення оригінальними ідеями, які представили студенти. «Така презентація знань і вмінь наших студентів має важливе значення, адже вони розкривають свої таланти, які ми зазвичай не бачимо під час занять, — говорить Ганна Ерстенюк. — Вони продемонстрували свої знання з фармакології, з виготовлення препаратів, і до того ж дали їм цікаві назви, розкрили суть своїх задумок. Вони показали, що фармація — це не тільки ліки, а й покращення здоров’я, хороший настрій. Це важливо найперше для самих студентів, а ще для факультету та університету, бо ми маємо ким пишатися, і бачимо, що ця професія в нашому виші розвивається та є багатогранною».

ua

virtualnii pac

educ

karta

Biblo ban

arnika