У середу, 13 вересня, в залі засідань Вченої ради відбулося засідання методичної ради Навчально-наукового інституту післядипломної освіти Івано-Франківського національного медичного університету.

На засіданні підняли питання заповнення інформаційного порталу післядипломної освіти ІФНМУ, обговорили підготовку до ліцензійного іспиту «Крок 3» з загальної лікарської підготовки та стоматології та інші питання робочого процесу.

«Засідання методичної ради відбувається щомісяця, згідно з планом нашої роботи, — розповідає директор Інституту післядипломної освіти Любомир Пелехан. — Мета таких засідань — систематизація роботи кафедр післядипломної освіти, які навчають лікарів-інтернів, клінічних ординаторів».