У суботу, 9 вересня, в залі засідань Вченої ради ІФНМУ відбулась зустріч випускників Івано-Франківського медичного інституту 1967 року. Близько 50 людей зібралися в рідній Alma Mater, щоб зустріти однокурсників і згадати студентські роки.

Випускників ІФМІ привітав ректор університету, професор Микола Рожко. «Ви є наші батьки, трудові вчителі, — сказав ректор. — Я можу лише уявити, яке ви мали натхнення, коли поступали до медичного інституту. Мені тоді було три роки. На жаль, сьогодні ми теж живемо у дуже непрості часи, коли до кінця не зрозуміло, що чекає нашу галузь завтра. Але ми продовжуємо розвивати навчальну базу, і завдяки цьому змогли набрати більше студентів, ніж минулого року. Я низько прихиляю голову перед тими, хто працював у цьому університеті до нас. Я беру з вас приклад, і бажаю всім міцного здоров’я, оптимізму та всього найкращого! Повертайтеся до нас через п’ять років у доброму здоров’ї, щоб ви почувалися молодшими, ніж зараз».

Як розповідає організатор зустрічі, завідувач кафедри клінічної фармакології і фармакотерапії, професор Ірина Купновицька, всього того року до лікарської роботи приступили 235 осіб. «Переважно ми були, а дехто і зараз є, терапевтами, акушер-гінекологами, організаторами охорони здоров’я, здебільшого в районних установах, — розповідає професор Купновицька. — Нині троє вже є докторами медичних наук, п’ятеро — кандидатами, є велика кількість завідувачів відділень, головні лікарі, два Заслужених лікарі України».

На жаль, 65 випускників 1967 року не дожили до сьогоднішнього дня. Присутні згадали кожного поіменно та вшанували їхню пам’ять хвилиною мовчання. Ірина Купновицька підготувала для своїх колег презентацію про минуле і сьогодення медичного університету, яку присутні переглянули із великою цікавістю.

Вибух овацій викликав виступ ветерана університету доцента кафедри мікробіології, вірусології та імунології Олександри Левицької, яка викладала у випускників 1967 року. Вона на пам’ять продекламувала поезію випускниці того року Дарути Грабовської та привітала присутніх теплими словами.

Учасники зустрічі відвідали капітально відремонтований морфологічний корпус університету, сфотографувалися на пам’ять та звісно насолодилися теплим спілкуванням і спогадами про свої роки в стінах рідного вишу.

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

ua

virtualnii pac

educ

karta

Biblo ban

arnika