У п’ятницю, 8 вересня, в Івано-Франківській облдержадміністрації відбулася урочиста церемонія нагородження кращих представників галузі фізичної культури і спорту Прикарпаття з нагоди відзначення професійного свята — Дня фізичної культури і спорту. Нагороди отримали і викладачі Івано-Франківського національного медичного університету.

Кращих спортсменів, тренерів, ветеранів спорту, вчителів фізичного виховання, працівників галузі фізичної культури і спорту та меценатів привітали перший заступник голови ОДА Марія Савка, заступник голови ОДА Ігор Пасічняк, перший заступник голови обласної ради Василь Гладій.

Подяки Івано-Франківської ОДА та обласної ради отримали викладачі кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та фізичного виховання доцент Володимир Левко та старши викладач Наталія Зінченко.

Серед вітальних слів, які лунали на адресу присутніх було наголошено на важливості розвитку спортивної інфраструктури області. Так, Ігор Пасічняк окремо відзначив, як протягом останніх років була відбудована спортивна база ІФНМУ. За його словами, чудові умови на спорткомплексі дозволяють студентам-медикам зміцнювати своє здоров’я, а спортсменам мати повноцінний тренувальний процес і показувати високі результати.

«Приємно, що про нас пам’ятають і відзначають досягнення кафедри, — говорить Володимир Левко. — За останні роки шість працівників кафедри отримали відзнаки ОДА, це дуже приємно. Вітаємо усіх працівників фізичного виховання з професійним святом, особливо вітаємо всіх наших студентів, саме для них працюють усі наші спортзали, відкриті майданчики, басейн. Навіть той, хто просто взяв участь у студентській спартакіаді, вже долучився до пропаганди спорту і здорового способу життя. Кафедра продовжує розвиватися, ми й далі розбудовуємо і покращуємо її інфраструктуру. Тож запрошуємо усіх наших студентів і викладачів займатися спортом і покращувати своє здоров’я».

Частина фото — відділ прес-служби Івано-Франківської ОДА

ua

virtualnii pac

educ

karta

Biblo ban

arnika