1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.76 (46 Голосів)

Сергій Кобець: «Випускники шкіл Індії зацікавлені здобувати медичну освіту в Івано-Франківську»

Минулого тижня делегація ІФНМУ побувала з робочим візитом в Індії. Представники відділу міжнародних зв’язків презентували виш з метою заохочення майбутніх абітурієнтів вступати до Івано-Франківського медичного університету.

 

 Першим місцем зустрічі з потенційними майбутніми студентами ІФНМУ відбулося у столичному місті Делі. За п’ять днів проректор з науково - педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) Сергій Кобець та начальник відділу міжнародних зв’язків доцент Віталій Осадець  відвідали також місто-столицю Патна штату Біхар, що знаходиться у Північно-центральній Індії, місто Лакнау  — столицю штату Уттар-Прадеш, на півночі країни, місто Дехраду́н — столицю штату Уттаракханд.

Сергій Кобець та Віталій Осадець презентували Івано-Франківськ, напрямки роботи ІФНМУ, досягнення та конкурентоздатність університету серед інших вишів країни. «Головна мета нашої поїздки — заохотити абітурієнтів до здобуття медичної освіти саме в нас, — розповідає проректор Сергій Кобець.  —  Ми презентували наше місто, а особливу увагу приділили  умовам вступу, розповіли про досягнення нашого університету. Також ми переглядали документи індійських громадян і відібрали найуспішніших випускників індійських шкіл. Вони  зацікавлені здобувати українську медичну освіту, їхні очі горять…»

До слова, на разі в ІФНМУ навчається близько півтисячі іноземних громадян, родом з Індії.  Викладачі вишу відзначають дисциплінованість індійських студентів та їхній належний рівень знання англійської.

За словами наших візитерів, в місті Лакнау окрім презентаційного семінару з майбутніми вступниками та їх родичами, також відбулася зустріч з місцевою владою та ЗМІ, а цікавість щодо здобуття медичної освіти в Івано-Франківську вже висловили більше півсотні індійських молодих осіб.

Наприкінці п’ятиденної подорожі містами півночі Індії, наші візитери також зустрілися з представниками посольства та обговорили технічні моменти відкриття віз типу Д для навчання громадян Індії в Україні.

Цей візит  делегації ІФНМУ до Індії відбувся за сприяння відомої індійської рекрутингової компанії Euroashia Education Link. Надалі йдеться про взаємовигідне двостороннє партнерство в напрямку розвитку вищої медичної освіти в Україні. Зауважимо, що за рівнем економіки Індія займає десяте місце у світі, культура країни є особливо цікавою для українців, тож взаємна зацікавленість має перспективу для налагодження дружніх контактів, спільних проектів, розвитку та інтеграції, в тому числі за участі Івано-Франківського медичного вишу.

ua

virtualnii pac

educ

karta

Biblo ban

arnika