1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.61 (19 Голосів)

Нещодавно на кафедрі анатомії людини відбулося засідання гуртка кафедри післядипломної освіти акушерства та гінекології. Серед учасників були інтерни та акушери-гінекологи. Надалі йдеться про тісну міжкафедральну співпрацю.

"Іноді в інтернів виникає потреба пригадати ази анатомії, — говорить завідувачка кафедри анатомії людини Оксана Попадинець. — Наша кафедра базова, тому ми охоче взаємодіємо з тим, кому це необхідно.  У музеї анатомії є всі необхідні унаочнення для практиків. Цього разу інтерни мали змогу повторити топографію органів, розміщення судин, кісткову систему  тощо. Думаю, що продовжимо такий досвід  з іншими гуртками та кафедрами...".

Керівник гуртка, професор кафедри акушерства і гінекології ПО Любомир Вакалюк як клініцист та фахівці кафедри анатомії людини як морфологи надавали інтернам відповідні консультації, а насамкінець майбутні медики висловили зацікавленість у подібних візитах з метою навчання та поглиблення практичних вмінь.

За словами викладачів кафедри анатомії людини, це був перший крок у співпраці з гуртком кафедри акушерства та гінекології.

Зауважимо, що минулого року з кафедрою анатомії співпрацювали стоматологи з онкодиспансеру.  йдеться про співпрацю з іншими хірургічними і терапевтичними  спеціальностями.

ua

virtualnii pac

educ

karta

Biblo ban

arnika