1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.55 (37 Голосів)

В університетській клініці Івано-Франківського медичного університету відбулася презентація дерматокосметологічного центру, оснащеного надсучасним лазерним обладнанням.

За словами ректора медуніверситету Миколи Рожка, відкриття дерматокосметологічного центру  стане знаковою подією для області. Саме такий центр  надасть переваги у підготовці профільних фахівців, і, відповідно, покращить діагностування та саме лікування захворювань, повідомляє Бліц-Інфо.

«Наш університет, наша кафедра і я особисто прагнемо надавати людям найсучасніше в галузі дерматовенеролоогії в діагностиці та лікуванні. Завдяки сучасному обладнанню ми зможемо максимально ефективно допомогти жителям області і не тільки. Відтепер, на шляху до вирішення проблем зі шкірою, матимемо змогу діагностувати широкий спектр проблем та проводити ефективне лікування за допомогою лазерних технологій», - зазначила асистент кафедри дерматовенерології Валентина Гончарук.

У свою чергу завідуючий кафедри дерматології та венерології Олександр Александрук наголосив, що обладнання такого рівня можуть представити хіба декілька приватних клінік в Україні. Тому відкриття центру дасть хороший прогресивний результат в науковій діяльності університету та лікуванні пацієнтів.

Як наголосила директор університетської клініки Марія Семотюк, звернутися за консультацією та пройти обстеження у центрі може будь-який мешканець області.

До слова, днями у Івано-Франківську відбувся науково-практичний тренінг з лазерних технологій, який на запрошення Валентини Гончарук відвідала міжнародний експерт з лазерних технологій Енн Вайлд.

ua

virtualnii pac

educ

karta

Biblo ban

arnika