1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.34 (16 Голосів)

У понеділок, 3 липня, в івано-франківському «Арена-Центрі» відбулась урочиста Вчена Рада, присвячена випуску студентів медичного коледжу Івано-Франківського національного медичного університету спеціальностей «Фармація», «Медична сестра» та «Зубний технік».

 

Дипломи отримали 162 медичні сестри, 58 фармацевтів і 56 зубних техніків. Троє фармацевтів, два зубних техніки і дві медичні сестри отримали червоні дипломи. Частина випускників навчалась в коледжі після 9 класу школи, тож разом з дипломом вони отримали атестат про повну середню освіту.

«Ось і настав той урочистий день, коли ми святкуємо випуск наших студентів, — звернувся до присутніх ректор ІФНМУ, професор Микола Рожко. — Ми пройшли довгий шлях їхнього навчання, зростання і становлення. Жоден лікар не може обійтися без медичної сестри, без грамотного фармацевта, так само жоден стоматолог-ортопед не може обійтися без зубного техніка. Це ті, спеціальності, які нині дуже затребувані. Звісно, ми відчуваємо нотку суму, адже доводиться розставатися з нашими дітьми, але вручення дипломів — це приємне розставання. Бажаємо всім нашим випускникам щасливої долі!»

Особливістю цьогорічної церемонії стало те, що всі музичні вітання теж виконували студенти коледжу. Так, один з номерів виконувала випускник коледжу Тетяна Буркацька, яка до того ж була старостою. Це стало ще одним підтвердженням, що в ІФНМУ загалом і в медичному коледжі зокрема створені умови для різнобічного розвитку студентів — як в науці, так у творчості чи спорті.

Цьогорічні випускники коледжу займалися і науковою роботою. Кілька студентів-медсестер брали участь в українсько-польських конференціях і представляли свої доповідями англійською мовою. Одна студентка взяла участь в науковій конференції в місті Ополе (Польща).

«Перед кожним з наших випускників є дуже гарні перспективи, — говорить директор медичного коледжу, доцент Юрій Боцюрко. — Всі вони мають можливість вчитися далі в університеті за спеціальними скороченими курсами. Бажаємо кожному з них знайти свій життєвий шлях і відбутися як професіонал і особистість!»

 

 
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
5
6
8
9
10
12
13
14
15
16
17
21
22
23
24
26
27
30
31

ua

virtualnii pac

educ

facebookyoutube

karta

Biblo ban

arnika