1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.05 (10 Голосів)

Днями в Яремчому відбулася конференція на тему «Актуальні питання флебології. Венозні виразки», ініціаторами та організаторами проведення якої були співробітники Івано-Франківського національного медичного університету.

Участь у конференції взяли близько 200 учасників зі всієї України, а також провідні спеціалісти в галузі флебології із Німеччини та Швейцарії. Необхідність проведення такої конференції була зумовлена тим фактом, що поширеність венозних виразок на нижній кінцівці в Україні в 5-6 разів вище ніж у країнах Європейського Союзу.

Визнані фахівці в галузі ультразвукової діагностики провели майстер-класи щодо вибору виду операції у пацієнтів із рецидивуючими венозними виразками. Більшість виступів провідних українських судинних хірургів, а також демонстрації складних клінічних випадків відбулись у форматі інтерактиву: присутні в залі голосуванням визначали той чи інший діагностичний або лікувальний підхід.

Професор Кнут Крьогер (Німеччина) у своїй презентації представив дані доказової медицини щодо ролі компресійної терапії у попередженні рецидиву венозної виразки. Член Європейського Венозного Форуму доцент Домінік Гайм (Швейцарія) провів майстер-клас щодо впровадження в Україні методики Shave-терапії, яка є ефективною в лікуванні пацієнтів із хронічними венозними виразками великих розмірів і в Україні ще не набула поширення.

За побажанням учасників конференції, буде розглянута можливість наступного року на базі ІФНМУ знову провести монотематичну конференцію з міжнародною участю по проблемі хронічних захворювань вен.

 
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
5
6
8
9
10
12
13
14
15
16
17
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

ua

virtualnii pac

educ

facebookyoutube

karta

Biblo ban

arnika