У четвер, 22 червня, в концертній залі івано-франківського обласного музично-драматичного театру відбулася урочиста Вчена рада з нагоди випуску факультету  підготовки іноземних громадян Івано-Франківського національного медичного університету.

Цього року дипломи отримали 232 студенти з 46 країн світу. Серед випускників – один власник червоного диплому. Частина зі студентів ще залишиться в Івано-Франківську на час проходження інтернатури. Частина поїде працювати до своїх країн.

Студенти-іноземці старанно готувалися до цього урочистого дня. Вони спеціально пошили мантії випускників, виготовили пам’ятні значки. На сцені демонструвалася презентація з фотографією кожного з випускників, який отримував у цей момент диплом. Документи їм вручали ректор ІФНМУ, професор Микола Рожко та перший проректор вишу, професор Ганна Ерстенюк.

«Сьогодні це велике свято для нас з вами, — звернувся до присутніх Микола Рожко. — Ми маємо можливість підвести певну риску під тим, чим ми займалися п’ять, шість чи сім років. Дякую нашому професорсько-викладацькому складу, працівникам іноземних дипломатичних представництв, усім, хто має стосунок до цього величного свята. Сподіваємося, що в наших випускників все відбудеться, сподіваємося, що буде мир у їхніх країнах і в Україні!»

«Ми вітаємо всіх випускників нашого університету, — звернувся до своїх підопічних декан факультету підготовки іноземних громадян Дмитро Соломчак. — Хочеться вірити, що кожен з вас у своїй благородній праці здобуде багато славних перемог у боротьбі за життя людини. Пам’ятайте, що немає більшої цінності, ніж здоров’я людини. Ніколи не зраджуйте власним мріям. Щасливої вам долі та здійснення всіх мрій і задумів!»

Студент з Індії Манір Мохд провів в Івано-Франківську шість років і повезе на батьківщину найтепліші спогади про свій університет. «Це дуже хороший університет, тут чудові викладачі, — каже Манір Мохд. — Протягом шести років навчання у мене не було жодних проблем. А коли у когось і виникали якісь проблеми, то декан чи ректор завжди підтримували нас і пояснювали, що робити, аби виправити ситуацію. На мою думку, це один з кращих університетів України».

«Я мав чудовий час в Івано-Франківському національному медичному університеті, — говорить ще один студент з Індії Саха Санкаршан. — Наші викладачі чудово співпрацюють і допомагають студентам. Ми тут не лише отримали медичні знання, але й навчилися правильної поведінки, дисципліни та поваги до людей. Я був в Україні шість років і вона стала для мене другою домівкою. Я пишаюся тим, що вчився тут, і хочу, щоб мій університет пишався мною. У майбутньому дуже хочу показувати добру медичну практику, щоб люди в Індії бачили, наскільки добру освіту дав мені мій університет. Закликаю всіх майбутніх студентів приїжджати і вчитися в Україні, і бути справжніми людьми!»

Мати однієї з випускниць, пані Крістіана, приїхала до Івано-Франківська з Лондона. «Я дуже щаслива, це фантастичні відчуття, уся церемонія відбулася дуже гарно, і мені дуже сподобалося, — ділиться враженнями жінка. — Мені дуже подобається Україна, не можу сказати нічого поганого про цю країну. З того, що мені розповідала донька, Івано-Франківський національний медичний університет є дуже хорошим закладом, тут чудові лектори, чуйне керівництво, яке завжди прийде на допомогу, також студенти мають чудові стосунки. Це справді приємно навчатися в закладі, де тобі в будь-який час завжди допоможуть та підтримають. Це надзвичайно важливо, коли ти навчаєшся за кордоном. Якщо хтось мене запитає, куди краще віддати вчитися свою дитину, я всім рекомендуватиму івано-франківський медуніверситет».

ua

virtualnii pac

educ

karta

Biblo ban

arnika