1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.55 (11 Голосів)

У середу, 21 червня, в концертній залі «Арена-Центр» відбулася урочиста Вчена рада з нагоди випуску стоматологічного факультету Івано-Франківського національного медичного університету.

Омріяні дипломи спеціаліста отримали 150 випускників. Цьогорічний випуск стоматологів порадував високими результатами на ліцензійному іспиті «Крок 2». Нинішні студенти перевершили результати випусків попередніх років. Це відзначали у своїх виступах викладачі університету.

«Вчитися було дуже цікаво, було приємно проводити час із одногрупниками. Найважчу було на першому курсі, але все таки ми добре вчилися. Зараз прийшов час випускатися, і хочеться працювати надалі як стоматолог. Звісно, хочеться працювати в приватній клініці, де зазвичай кращі умови, проте головне — бути хорошим фахівцем», — говорить цьогорічна випускниця, староста 12 групи Ірина Кавчак.

Батько однієї з випускниць Микола Пігур приїхав на урочистості з Борислава на Львівщині. «Ми приїхали на це свято, щоб привітати доньку з такою великою подією, розділити цю радість, — розповідає чоловік. — Наша сім’я є медичною, і багато-хто з нас вчився в Івано-Франківському національному медичному університеті. Ми продовжуємо нашу стоматологічну традицію і надаємо перевагу саме цьому вишу. Моя старша донька, яка теж вчилася в Івано-Франківську, зараз працює в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика. Вірю, що й нинішня випускниця знайде себе в житті та стане добрим фахівцем своєї справи».

«Настав той урочистий момент, коли завершується непростий шлях, який ми пройшли разом з цими студентами, з їхніми батьками, — каже ректор ІФНМУ, професор Микола Рожко. — Ми вдячні студентам за всі ці роки, було важко, часом, дуже важко. Відрадно, що ці студенти чудово здали «Крок 2», показали високий рівень знань і навичок, що вони сьогодні говорять теплі слова про університет. Я дуже радий, що сьогодні ми можемо вручити 150 дипломів і пустити цих молодих людей у самостійне життя. Попереду в них — безмежний шлях самовдосконалення».

ua

virtualnii pac

educ

karta

Biblo ban

arnika