1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.28 (16 Голосів)

Знання іноземної мови — стандарт вищої освіти. Наприкінці минулого тижня в ІФНМУ за ініціативи керівництва кафедри мовознавства відбулися перші сесії зі складання міжнародного іспиту FCE з англійської мови на рівень В2. Всього відповідний іспит склали 40 викладачів вишу.

Нагадаємо, що в лютому цього року був укладений договір про співпрацю між ІФНМУ та Grade Education Centre, після чого медичний університет набув статусу підготовчого центру Cambridge English Language Assessment. 

Упродовж кількох днів на базі університету працювала  екзаменаційна команда  київського авторизованого платинового центру Cambridge English Language Assessment – Grade Education Centre.

Супервайзером іспиту виступила керівник екзаменаційного департаменту Grade Education Centre Ольга Файзуліна.

«Для університетів України сьогодні важливо мати змогу надавати добрий рівень освітніх послуг та засвідчувати високі стандарти освіти в нашій державі, — говорить Ольга Файзуліна. — Зараз існує великий попит на навчання іноземних студентів в Україні, і ми повинні гарантувати їм якісну освіту зручною для них мовою». Крім того, викладачі вищих навчальних закладів часто є учасниками міжнародних конференцій, авторами статей у міжнародних виданнях, що зумовлює потребу добре володіти професійною іноземною мовою. 

Як зазначає завідувач кафедри мовознавства, професор Світлана Луцак, для підготовки кандидатів та організації екзаменаційної сесії в університеті були створені належні умови. Тестова частина іспиту (Reading and Use of English, Writing, Listening) проходила в комп’ютерному класі відділу інформаційно-аналітичного забезпечення ІФНМУ, де попередньо були спеціально обладнано робочі місця кандидатів та адміністратора відповідними технічними засобами. Навички усного мовлення перевіряла окрема спеціальна група екзаменаторів, яка спілкувалася з кандидатами по парах згідно з графіком, передбаченим системою Cambridge English Language Assessment.

Не обійшлося без дозвілля. Команда екзаменаторів відвідала виробничо-рекреаційну базу ІФНМУ «Арніка» у м. Яремче. Екскурсію для гостей провела директор бази, розповівши про численні заходи університету, які там відбуваються, та плани зі створення реабілітаційного центру. Також гості  побачили Карпатські гори: м. Яремче (звірогосподарство, водоспад Пробій, ринок), Манявський Скит,  а також побували на водоспаді Гук в урочищі Женець.

 
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
5
6
8
9
10
12
13
14
15
16
17
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

ua

virtualnii pac

educ

facebookyoutube

karta

Biblo ban

arnika