1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.16 (25 Голосів)

У неділю, 11 червня, на площі івано-франківського «Бастіону» відбувся другий Благодійний лікарський бал. Дійство організували студенти Івано-Франківського національного медичного університету за підтримки ректорату та адміністрації вишу.

Головною метою балу був благодійний збір коштів, які спрямують для придбання дуже необхідного пульсоксиметру для відділення недоношених дітей Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні.

«Благодійний лікарський бал є фінальною крапкою нашого навчального року, — розповідає співорганізатор дійства, голова Європейської медичної студентської асоціації (EMSA) Юлія Дмитрук. — Цим балом ми хочемо показати, що медики — це люди, які асоціюються не лише з болем, хворобами, з чимось неприємним, до кого ми не хочемо йти, а насправді це творчі люди, які вміють малювати, співати, танцювати, просто творити. Ми хочемо нести мистецтво для всіх».

«Лікарський бал відбувається вже вдруге за ініціативи нашої студентської організації EMSA, — говорить ректор ІФНМУ професор Микола Рожко. — Цей бал об’єднує дітей, молодь, викладачів, лікарів, ветеранів університету. Ми показуємо єднання університетської родини, показуємо, що ми живемо, працюємо, цінуємо прекрасне, а також займаємося благодійністю. Дай Бог, щоб в Україні був мир, і ми могли б щорічно проводити такі заходи».

Під час балу відбувся благодійний аукціон. Лотами стали різноманітні витвори мистецтва та колекційні предмети, які надали викладачі університету. Найдорожчим виявилася фігурка корови з власної колекції проректора з наукової роботи Ігоря Вакалюка. Її придбав ректор Микола Рожко. Найдовше торги тривали за картину асистента кафедри загальної практики (сімейної медицини), фізичної реабілітації та спортивної медицини Галини Григорук. Вона дісталась проректору з науково-педагогічної та лікувальної роботи, доценту Володимиру Федорченку.

Для Галини Григорук, яка вже має кілька персональних виставок, така благодійна акція стала першою. «Мені завжди хотілося, щоб мистецтво крім естетичного задоволення ще приносило користь людям. І я щаслива, що моя картина допоможе у благодійній акції, — розповідає живописець. — Такий бал дарує надзвичайні емоції. Усі переконуються, що медики можуть не лише чудово відпочивати, але й долучатися до доброї справи».

Загалом організаторам балу вдалося виручити понад 9 тисяч гривень та 100 доларів США. Усю суму перерахують благодійному фонду, який займається здором коштів на потреби недоношених дітей.

«Дуже люблю і шаную наш університет, — говорить ветеран університету, професор кафедри фармакології ІФНМУ Ярослава Гудивок. — Такий бал — це велика радість для мене. Щиро дякую нашому ректору, який зумів допомогти створити такий чудовий вечір. Я дивлюся на наших студентів, і радію з того, як вони чудово танцюють. Душа радіє!»

 
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
5
6
8
9
10
12
13
14
15
16
17
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

ua

virtualnii pac

educ

facebookyoutube

karta

Biblo ban

arnika