1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.39 (9 Голосів)

У неділю, 11 червня, на площі івано-франківського «Бастіону» відбудеться другий Благодійний Лікарський бал. Організатори обіцяють не менш цікаву та насичену програму. А головна мета — благодійний збір коштів, які спрямують  для придбання дуже необхідного пульсоксиметру для відділення недоношених дітей Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні.

Вартість пульсоксиметру складає понад 50 тисяч гривень. Саме таку суму планують зібрати студенти під час заходу, запропонувавши присутнім взяти участь в різноманітних конкурсах, аукціонах тощо.

Організацію дійства підтримує ректорат, основна організаційна робота студентської організації ЕМSA, а у творчих питаннях допомагає відділ освітньо-виховної роботи та організації дозвілля університету. Музичну атмосферу балу творитиме оркестр духових інструментів Івано-Франківського музичного училища ім. Д.Січинського.

Чому цьогорічний бал присвячений саме недоношеним дітям та в чому цінність пульсоксиметру, розповідає асистент кафедри педіатрії ІФНМУ Анастасія Стефанишин: "Передчасне народження – одна з основних причин дитячої смертності в світі. Діти, що з'явилися на світ передчасно, мають ще недосконалі терморегуляцію, функції травного тракту, контроль мозку за диханням та серцебиттям, процеси обміну, системи зору та слуху. Завданням лікарів є забезпечити умови для розвитку та комфортного перебування цих малюків у зовнішньому світі, допомогти побороти недугу - з допомогою догляду, сучасного обладнання та якісних медикаментів".

Як зазначають фахівці, серед іншого ці діти потребують "нагляду" пульсоксиметрів, адже такі апарати першими сповіщають про критичні порушення стану малюка. А їх у відділенні недоношених дітей Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні критично не вистачає.

Тож не забудьте подбати про запрошення на подію! Долучайтеся до благодійності!

Зауважимо, що на аукціоні будуть представлені цікаві лоти - творчі роботи викладачів ІФНМУ.

Телефонуйте: 0991897698, 0686816906.

P.S. Фотографії з минулорічного балу авторства Юрія Рильчука.

 
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
5
6
8
9
10
12
13
14
15
16
17
21
22
23
24
26
27
30
31

ua

virtualnii pac

educ

facebookyoutube

karta

Biblo ban

arnika