На кафедру травматології та ортопедії Івано-Франківського національного медичного університету на заняття з воєнно-польової хірургії, що проходило в учбовій кімнаті навчально-експериментальної бази, до студентів п’ятого курсу завітав випускник нашого університету 2014 року, учасник АТО Ростислав Бабич.

Під час зустрічі студенти мали можливість наживо перейняти досвід, отриманий військовим медиком під час проходження бойової служби на передовій Сходу України. Обговорювалися актуальні практичні питання сучасних засобів та методів зупинки кровотеч, іммобілізації кінцівок, нові алгоритми надання медичної допомоги на передовій та на етапах медичної евакуації.

Після цієї зустрічі присутні ще раз переконалися у складності роботи та у вагомому й вкрай необхідному внеску лікарів у часи, коли від пострілів та поранень страждають і гинуть люди.

Послухавши розповідь колишнього студента про важкі будні роботи на передовій, студенти аргументовано і реально відчули свій обов’язок як медиків реально вкладати якомога більше зусиль, старань до навчання теоретичної складової, вдосконалення володінням практичних навичок надання медичної допомоги, зважаючи на сучасні події в країні.

Студенти дякують доцентові кафедри травматології і ортопедії Тарасу Ковалишину за вагомий внесок у навчальний процес, розуміння, підтримку й реальну мотивацію до навчання медичної спеціальності.

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

ua

virtualnii pac

educ

karta

Biblo ban

arnika