1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.93 (38 Голосів)

ІФНМУ готується до прийому абітурієнтів: покращує навчальну та матеріальну базу, викладачі проходять нові спеціалізовані курси, привозять з-закордону новий досвід, щоби запропонувати майбутнім медикам прогресивне навчання... Займається цим питанням не лише адміністрація вишу. Шестикурсник Микола Островський вирішив допомогти вступникам визначитися з вибором вишу і створив онлайн-курс «Шлях лікаря: Івано-Франківський національний медичний університет». Освітній курс вже стартував на платформі «Prometeus».

Курс знайомить абітурієнта з особливостями професії лікаря та університетом в цілому. В основі - така-собі концепція пробної медичної освіти, де абітурієнти мають можливість спробувати себе у ролі студента-медика.

Автор ідеї та її втілення, студент шостого курсу Микола Островський, онлайн-навчанням зацікавився ще на третьому курсі. Саме тоді хлопець пройшов курс «Основи інформаційної безпеки» на платформі Prometheus та «Вступ до громадського здоров'я» на Курсері. Сьогодні за його плечима понад сотня самостійно пройдених курсів.

«Мені дуже подобається західний підхід до створення онлайн-курсів, А створити щось схоже про наш університет вирішив тоді, коли переглянув один з онлайн-курсів канадського університету, який власне і допомагає абітурієнтам визначитися з майбутньою професією, - розповідає Микола. - Тоді я подумав: чого б не створити такий курс і для нашого університету? Тож сподіваюся, що цей курс допоможе вступникам зазирнути у ще невідомий для них світ...»

«Вибір майбутньої професії завжди був одним із найважливіших рішень для кожної людини. Погодьтесь, в юному віці досить складно визначитись серед широкого різноманіття професій та чималого переліку університетів.

З року в рік школярі та їхні батьки прагнуть дізнатись більше про майбутні навчальні заклади: шукають інформацію в мережі, відвідують дні відкритих дверей, розпитують студентів та випускників… а як щодо чогось якісно нового? Ви б хотіли спробувати себе в ролі студента пріоритетного університету? Міні онлайн-курс «Шлях лікаря» дозволить вам це зробити! Відтепер ви зможете відчути себе у ролі студента-медика та дізнатись як відбувається навчання майбутніх лікарів в Івано-Франківському національному медичному університеті», – йдеться у описі курсу на сайті. Стартував проект 29 травня. Зареєструватися можна за посиланням.

За словами Миколи, за останні чотири роки онлайн-навчання зростає у геометричній прогресії, і без сумніву освіта майбутнього — це частково перехід в онлайн.

До слова, у світі є понад 7500 онлайн-курсів і вони допомагають всім охочим розвиватися у всіх галузях.

Здається, в шестикурсника Миколи Островського є всі шанси просуватися в напрямку розвитку освітнього менеджменту. А чому б і ні? Для української освіти це якраз на часі.

Долучайтесь до он-лайн курсу за цим посиланням: «Шлях лікаря: Івано-Франківський національний медичний університет»

ua

virtualnii pac

educ

karta

Biblo ban

arnika