У четвер, 1 червня, в спортзалі кафедри фізичного виховання та здоров’я Івано-Франківського національного медичного університету відбувся матч за третє місце студентської ліги Івано-Франківської області. Чоловіча студентська збірна команда ІФНМУ перемогла команду Вищого професійного училища сервісного обслуговування техніки (ВПУ СОТ) та посіла третє місце в чемпіонаті!

Студентська першість почалася ще восени минулого року. Загалом у чемпіонаті взяли участь 10 чоловічих команд.

Матч за третє місце складався доволі напружено. Команда ІФНМУ вже в першій чверті вийшла вперед, проте суперники з ВПУ СОТ не здавалися, і постійно трималися від лідера на відстані одного-двох влучних кидків. Зрештою студенти-медики змогли втримати перевагу і перемогли з рахунком 53:50.

«Досягти цього результату було непросто, — розповідає тренер команди, доцент кафедри фізичного виховання та здоров’я ІФНМУ Роман Михайленко. — У цьому навчальному році наша студентська збірна значно оновила свій склад, команда майже повністю складається зі студентів першого і другого курсів. Хлопці ще не зовсім зіграні, бракує досвіду. Та все ж ми змогли достойно виступити в обласній студентській лізі та посісти почесне третє місце».

Студенти дякують ректору університету Миколі Рожку та завідувачу кафедри фізичного виховання та здоров’я Володимиру Левку за чудові умови для тренувань на базі спорткомплексу кафедри та постійну і всебічну підтримку команди.

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

ua

virtualnii pac

educ

karta

Biblo ban

arnika