1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.36 (14 Голосів)

В Івано-Франківському національному медичному університеті розпочалась підсумкова атестація випускників VI курсу факультету підготовки іноземних громадян у формі практично-орієнтованого випускного іспиту. Іспит проводиться Екзаменаційною комісією безпосередньо «біля ліжка хворого» та у навчально-практичному центрі «Медицина».

Під час іспиту оцінюється вміння кожного випускника збирати скарги та анамнез, проводити об'єктивне обстеження хворих, складати план обстеження, оцінювати результати лабораторних та інструментальних досліджень, встановлювати та обґрунтовувати попередній клінічний діагноз, визначати тактику лікування, проводити експертизу працездатності.

«Атестація в наших студентів-іноземців не відрізняється від іспитів, які здають українські студенти, — розповідає декан факультету підготовки іноземних громадян, доцент Дмитро Соломчак. — Єдина відмінність полягає в тому, що іноземці складають іспит кількома мовами. Цього року вони мають змогу здавати екзамен трьома мовами — українською, англійською та російською. Традиційно наші студенти сумлінно готуються та показують хороший рівень знань та практичних навиків».

 
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
5
6
8
9
10
12
13
14
15
16
17
21
22
23
24
26
27
30
31

ua

virtualnii pac

educ

facebookyoutube

karta

Biblo ban

arnika