В Івано-Франківському національному медичному університеті на базі відпочинку «Арніка» (Яремче) відбулась науково-методична конференція з міжнародною участю «Компетентнісний підхід у підготовці сучасного фахівця». Науковці з Прикарпаття, Буковини, а також Польщі розглядали актуальні питання сучасної вищої освіти.

Участь в конференції взяли представники Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника, Івано-Франківського університету права ім. Короля Данила Галицького, Буковинського державного медичного університету, Опольської політехніки (Польща), Державної медичної вищої професійної школи в Ополе (Польща) та ІФНМУ.

З вітальним словом до учасників звернулися перший проректор ІФНМУ, професор Ганна Ерстенюк і проректор Державної медичної вищої професійної школи в Ополе Магдалена Голаховська.

На конференції прозвучало 11 доповідей. Тематикою основних напрямків конференції були інноваційні технології в сучасній освіті, формування висококваліфікованого спеціаліста на додипломному та післядипломному етапах, система управління якістю освітнього процесу, міжнародні освітні проекти (MUMEENA, Tempus, Erasmus+, тощо) у формуванні сучасного фахівця, підходи до вдосконалення фахової майстерності викладача.

«Доповіді, які були виголошені на конференції, викликали жваве зацікавлення та обговорення в присутніх, — розповідає заступник голови оргкомітету конференції, завідувач кафедри гігієни та екології ІФНМУ, професор Михайло Мізюк. — Обговорювалися питання проблемно-орієнтованого навчання, медичного права, післядипломної освіти, кілька доповідей були присвячені навчальним симуляторам тощо. На конференції була прийнята резолюція, в якій запропоновані основні напрямки роботи щодо підвищення якості освітнього процесу в університеті».

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
4
5
7
8
9
10
12
13
14
15
16
17
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

ua

virtualnii pac

educ

karta

Biblo ban

arnika