Шестикурсники медичного факультету перетнули екватор підсумкової атестації. Про особливості та перші враження від цьогорічної екзаменації – у нашому матеріалі.

 «На жаль, через воєнну агресією росії формат складання іспитів довелося змінити і студенти вимушено складають іспити в режимі онлайн», – говорить декан медичного факультету Роман Яцишин.

Екзаменатори кажуть, що хотілося б бачити студентів офлайн, але досвід періоду пандемії та прийом іспитів онлайн уже відомий, тож організаційний процес налагоджений добре.  

Для кращої візуалізації викладачі підготували  презентаційні матеріали та доповнили кожен блок питаннями з військової медицини. Трапилися такі питання і шестикурснику Олександру Тарасюку. Хлопець розповів усе про мінно-вибухову травму, чітко відповідав на всі додаткові запитання. «Атестація організована добре, телефонували вчасно, з відповідями у відведений час можна було вкластися», –  ділиться враженнями Олександр. Студент отримав відмінний результат і радіє, що відповів на всі додаткові запитання. До слова, наприкінці лютого, крім підготовки до атестації, хлопець взявся проводити  інструктажі з надання домедичної допомоги в умовах війни для цивільного населення та всіх охочих. Разом з командою він провів такі навчання для кількох сотень містян. 

Студенти відзначають, що опитують їх не надто строго, а  оцінюють об'єктивно. Декан Роман Яцишин зазначає, що студенти готувалися старанно і наразі демонструють добрі знання.

12

Екзаменатори радіють, що можуть не лише іспитувати студентів, але й навчатися у гуру процесу екзаменації професора Нестора  Середюка. «Я працюю поруч з нашим академіком і це велика приємність, адже Нестор Миколайович  чудово володіє не тільки матеріалом з кардіології, а й з інших медичних дисциплін та своїм прикладом навчає усіх нас», – говорить екзаменаторка, професорка і завідувачка кафедри ендокринології ІФНМУ Надія Скрипник.

За попереднім планом атестація триватиме до 20 червня. У разі змін екзаменаторів та студентів повідомлять додатково.

Бажаємо успішного результату як випускникам, так і екзаменаторам. І щоби якнайшвидше ми святкували перемогу!

ua

virtualnii pac

educ

karta

Biblo ban

arnika