Асистент кафедри мікробіології Івано-Франківського національного медичного університету Вікторія Засідко представила університет на науково-практичній конференції «Здобутки та перспективи у боротьбі з інфекційними захворюваннями (мікробіологія, ветеринарія, фармація)», яка відбулась 18-19 травня у Харкові.

 

Конференція проходила на базі Інституту мікробіології та імунології ім. І.І. Мечнікова Національної академії медичних наук України і була присвячена 130-річчю цієї державної установи. В ній брали участь провідні вчені та молоді науковці з Києва, Харкова, Дніпра, Івано-Франківська, Вінниці та Ізраїлю.

Урочисте відкриття наукового форуму та першу доповідь «Історія становлення та розвитку Інституту мікробіології та імунології ім. І.І. Мечнікова зробив директор інституту, професор Микола Попов. Далі у рамках програми конференції відбулася робота пленарних засідань по напрямках медичної мікробіології, імунології, епідеміології.

На одному із засідань із доповіддю «Вивчeння протигрибкових властивостeй похідних тіазолідинів» виступила Вікторія Засідко. Молодий науковець прeзeнтувала рeзультати своєї роботи. Тeма актуальна, оскільки в сучасному світі значно збільшилась захворюваність на грибкові інфeкціі та спостeрігається рeзистeнтність грибів роду Candida до застосовуваних мeдикамeнтів.

У представленому досліджeнні було провeдeно скринінг протигрибкових властивостей 330 сполук – похідних тіазолідинів і виявлeно найбільш активні серед них, які в подальшому будуть досліджуватися більш дeтально.

19 травня відбувся спільний Пленум Правління Товариства мікробіологів України ім. С.М. Виноградського та Харківського відділення Товариства мікробіологів України ім. С.М. Виноградського, заключне пленарне засідання та затвердження резолюції науково-практичної конференції. Всі учасники наукового форуму отримали відповідні сертифікати.

 

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
4
5
7
8
9
10
12
13
14
15
16
17
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

ua

virtualnii pac

educ

karta

Biblo ban

arnika