У зв’язку з воєнними діями на території України чимало студентів не мають змоги продовжувати навчання у своїх вишах. ІФНМУ готовий навчати майбутніх медиків, які доєднаються до навчального процесу за відповідною процедурою.

Івано-Франківський національний медичний університет організовує навчання для евакуйованих учасників освітнього процесу.

«Запрошуємо студентів-переселенців, які не мають змоги відвідувати заняття у своєму університеті, приєднатися до дистанційного навчання у нашому навчальному закладі, – говорить перша проректорка ІФН МУ Ганна Ерстенюк.–

Маємо бути єдині та вчитися. Після перемоги нас чекає багато роботи. Щоби жити у вільній, демократичній європейській країні маємо докласти багато зусиль…».

IMG 2790 Pano

Зауважимо, студенти зможуть також отримати довідку про результати внутрішньої академічної мобільності, яка буде підставою для визнання та перезарахування здобутих результатів навчання у їхньому закладі.

Щоби продовжити навчання разом зі студентами ІФНМУ слід заповнити реєстраційну форму за посиланням.

Місяць незламності позаду. Попереду – перемога. Дякуємо нашим воїнам! Дякуємо за підтримку колегам та партнерам з різних куточків світу.

Все буде Україна!

зображення viber 2022 03 24 10 39 37 868