1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (3 Голосів)

У середу, 17 травня, на базі Івано-Франківського базового медичного коледжу відбувся II (регіональний) етап конкурсу професійної майстерності «Краща медична сестра» серед випускників медичних коледжів Прикарпаття спеціальності «Сестринська справа». Івано-Франківський національний медичний університет представляла переможниця I етапу конкурсу, студентка 3 курсу 29 групи Роксолана Параскевич.

Цього разу вона посіла IIІ місце.

У конкурсі брали участь переможці першого етапу трьох медичних коледжів регіону. Завдання складалося з 2 турів: 1) вирішування тестових завдань, ідентичних завданням ліцензійного інтегрованого іспиту Крок М. Сестринська справа; 2) виконання двох практичних навичок протягом 15 хвилин із дисциплін медсестринство в хірургії, медсестринство в педіатрії і медсестринство у внутрішній медицині та основи медсестринства.

Оцінювали роботу члени журі, до складу якого входили викладачі та керівництво трьох коледжів регіону. Представниками ІФНМУ були завідувач сестринським відділенням Галина Гвоздецька, викладач основ медсестринства та медсестринства у внутрішній медицині Христина Кузьмінська, викладач медсестринства в педіатрії Ірина Казімирчук, викладач медсестринства в хірургії, доцент Ірина Біцька.

Роксолана Параскевич розповідає, що другий етап конкурсу був значно складнішим, ніж перший. Учасники мали підготуватися аж до сотні різних запитань із основ медсестринства та медсестринства у внутрішній медицині, медсестринства в педіатрії, медсестринства в хірургії. «В професії медсестри мені найбільше подобається велика кількість різноманітних маніпуляцій, — каже Роксолана Параскевич. — Найбільше мені імпонує медсестринство у хірургії». Студентка планує продовжити навчання в медичному університеті.

Керівництво університету щиро вітає Роксолану Параскевич із призовим місцем та бажає подальших успіхів у навчанні та у житті!

 

 
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
5
6
8
9
10
12
13
14
15
16
17
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

ua

virtualnii pac

educ

facebookyoutube

karta

Biblo ban

arnika