В суботу, 13 травня, в навчально-практичному центрі слуху Івано-Франківського національного медичного університету відбувся захід, присвячений Міжнародному дню кохлеарної імплантації.

«Це був соціальний захід, який відбувається в багатьох містах України та світу, — розповідає керівник НПЦ Роман Фіщук. — Нашою метою було зібрати батьків і дітей, які вже імплантовані чи планують імплантуватися, щоб вони змогли поспілкуватись та обмінятись інформацією та поділитись досвідом користування кохлеарними імплантами. Також учасники отримали сучасні матеріали, які допоможуть краще слідкувати за успіхами кожної дитини після імплантації».

Фахівці навчально-практичного центру дякують компанії Cochlear за підтримку в проведенні такого корисного заходу.

Нагадаємо, навчально-практичний центр слуху відкрили при ІФНМУ у 2014 році. Він став першим закладом такого типу в Західній Україні. Тут працюють зі студентами, лікарями, пацієнтами, проводять навчання та обстеження, роблять виїзні клініки тощо. Нині готуються до приїзду хірурга зі США, з яким працює центр.