На стоматологічному факультеті Івано-Франківського національного медичного університету днями відбулась лекція доцента кафедри ортопедичної стоматології Андрія Костишина про невідкладні стани у стоматології. Подію організувала університетська Асоціація студентів стоматологів за сприяння деканату.

Як каже голова АСС п’ятикурсник Юрій Хомінець, лекція була цікавою і дуже корисною. «Найголовніше — це те, що ми тепер знаємо в деталях, як діяти у невідкладних станах, а головне — як їх попередити і запобігти, — ділиться враженнями студент. — Ми поговорили, як правильно вибрати медикаменти для анестезії при різноманітних патологіях, хронічних, супутніх захворюваннях пацієнта, не шкодячи його здоров'ю та не наражаючи себе на небезпеку».

Окремо на лекції була приділена увага темі лікування вагітних жінок та матерів, котрі годують немовлят, і водночас потребують невідкладної стоматологічної допомоги.

Студенти дякують лектору за цікаву доповідь та відповіді на усі запитання. Асоціація студентів стоматологів готує нові цікаві події. Слідкуйте за анонсами на її сторінках у соцмережах. Більше про цю громадську організацію можна дізнатися у нашій статті за цим посиланням.