Днями студенти факультету підготовки іноземних громадян з Федеративної Республіки Нігерія, відсвяткували 61-у річницю Незалежності своєї Батьківщини. Розділити радість нігерійців прийшли студенти з інших країн (Алжир, Гана, Еквадор, Індія, Замбія, Зімбабве, Камерун, Кенія, Малаві, Мальдіви, Марокко, Руанда), а також викладачі університету, друзі з України.

Серед студентів з Нігерії вже стало традицією відзначати цей день, 1 жовтня, урочисто і захопливо. Цього року святкову вечерю і концерт було організовано в затишному ресторані в міському парку імені Тараса Шевченка в Івано-Франківську. Ректор університету Микола Рожко привітав зі святом усіх нігерійців, які навчаються в ІФНМУ, а ще зробив особливий подарунок — підписав розпорядження про вільний день від занять для них.

Родзинкою зустрічі стало вручення нагород найкращим студентам у різноманітних номінаціях. Вони отримали сертифікати за досягнення у навчанні, а також за організаційну роботу, спортивні перемоги тощо.

«Свято пройшло дуже успішно, було багато людей з інших країн, — тішиться представник нігерійської громади студент п’ятого курсу Енух Чуквуебука Вілліамс. — Наші студенти підготували пісенні, драматичні та танцювальні виступи. Чудовим доповненням стало вручення нагород студентам, які є видатними у різних сферах діяльності. Вечеря мала величезний успіх, і ми дякуємо Богу за таке гарне святкування Незалежності».