На кафедрі педіатрії Івано-Франківського національного медичного університету 30 вересня відбулось відкрите практичне заняття для студентів четвертого курсу 31* групи медичного факультету, спеціальності «Педіатрія» на тему «Гострі респіраторні інфекції у дітей. Гострі бронхіти у дітей».

Заняття провела асистентка кафедри педіатрії Наталія Костирко. На ньому також були присутні члени комісії з моніторингу якості проведення відкритого заняття завідувачка кафедри мовознавства професорка Світлана Луцак та завідувачка кафедри інфекційних хвороб та епідеміології професорка Олександра Пришляк.

Перша частина заняття була присвячена розгляду видів ГРВІ (грип, парагрип, аденовірусна, риновірусна, респіраторно-синцитіальна інфекції), типових клінічних картин ГРВІ та найбільш поширених гострих бронхітів у дітей (простого, обструктивного, рецидивного і бронхіоліту), принципів їх лікування.

У другій частин заняття відпрацьовувались практичні навички складання плану обстеження, аналізу лабораторних та інструментальних досліджень, а також формування плану лікування.

Як зазначають на кафедрі педіатрії, практичне заняття відбулося згідно з календарно-тематичним планом і графіком відкритих занять, з використанням необхідного навчально-методичного забезпечення і повним дотриманням вимог щодо організаційної структури. Воно пройшло в творчій, дружній обстановці. Студенти зацікавлено працювали, активно брали участь в обговоренні запропонованої проблеми під керівництвом асистентки Наталії Костирко. Заняття проведено на високому методичному рівні, воно відповідає вимогам вищої школи України.