Івано-Франківський національний медичний університет в понеділок, 27 вересня, розпочинає відзначення 76 річниці від дня заснування.

О 14:30 відбудеться довгоочікуване відкриття відновлених парадних дверей до університету з боку скверу «Руської трійці». Це стало можливим завдяки ініціативі «Франківськ, який треба берегти» та інвестиції грантової програми громадського ресторану «Urban Space 100».

Вже о 15:00 у внутрішньому дворику центрального корпусу концертну програму подарує відділ освітньо-виховної роботи та наші студенти-медики.

Запрошуються студенти, викладачі, ветерани вишу та всі бажаючі! Вхід вільний.

Також в рамках святкування відбудеться благодійна фотовиставка студентки четвертого курсу ІФНМУ Іванни Олійник. Анонс невдовзі з'явиться на сторінці університету у Facebook.

20210926dveri