1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (9 Голосів)

У Львові 15-19 вересня відбувся традиційний Форум видавців. На масштабному книжковому ярмарку відоме видавництво «Медицина» представило науковий доробок колективу авторів Івано-Франківського національного медичного університету — навчальний посібник «Дитяча пульмонологія».

До колективу авторів книги за редакцією професорки Ольги Цимбалісти увійшли доценти Зоряна Вовк, Михайло Семкович, Ярослав Семкович, Віра Сем’янчук, Ольга Урбась, кандидатка медичних наук Наталія Митник. Це вже друге доповнене видання.

У книзі наведено основні симптоми і синдроми, суть імунологічних процесів при патології дихальної системи у дітей. Висвітлено принципи протимікробної та небулайзерної терапії при захворюваннях дихальної системи. Важливе місце належить розділам, де наведено сучасні погляди на етіологію, патогенетичні механізми розвитку, клініку та принципи лікування спадкових захворювань легень, ураження легень при окремих спадкових захворюваннях, вад розвитку легень. Окремі нозологічні форми публікуються на теренах України вперше. Детально висвітлено проблему бронхолегеневої дисплазії, інфекційних захворювань легень у дітей усіх вікових груп.

Важливу роль у підготовці інтернів, лікарів, у повсякденній роботі відведено інтерстиційним захворюванням дихальної системи в зв’язку з складністю діагностики, лікування та серйозним прогнозом більшості із них. В посібнику наведено сучасні дані про етіологію, патогенетичні механізми розвитку, клінічні варіанти бронхіальної астми у дітей різних вікових груп, сучасну тактику лікування.

Вперше в навчальній літературі висвітлено ураження дихальної системи при коморбідній патології та ятрогенну патологію легень.

Колектив авторів сподівається, що даний посібник стане настільною книгою для лікарів педіатрів, загальної практики, медицини невідкладних станів та лікарів відділень інтенсивної терапії.

Професорка Ольга Цимбаліста висловлює вдячність ректорату в особі ректора, професора Миколи Рожка за всебічне сприяння і підтримку у виданні навчального посібника.

 
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
5
6
8
9
10
12
13
14
15
16
17
21
22
23
24
26
27
30
31

ua

virtualnii pac

educ

facebookyoutube

karta

Biblo ban

arnika