1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)

Днями в Івано-Франківському національному медичному університеті відбувся перший етап сертифікаційного аудиту системи управління якістю.

Перший етап сертифікаційного аудиту був проведений під керівництвом Тетяни Рудик, аудитора з сертифікації системи управління якістю Органу сертифікації «Центр сертифікації матеріалів та виробів» та під спостереженням Володимира Ковєшнікова, спостерігача, аудитора Національного агентства з акредитації України.

Цілями аудиту було:

- визначення відповідності системи управління Університету критеріям аудиту;

- оцінювання спроможності системи управління забезпечувати відповідність застосовним законодавчим, регулюючим та договірним вимогам;

- оцінювання результативності системи управління щодо забезпечування Університетом постійногодосягнення поставлених цілей;

- виявлення сфер потенційного поліпшення системи управління якістю.

Група з аудиту, провівши перший етап сертифікаційного аудиту системи управління якістю, встановила, що в університеті планують і проводять внутрішні аудити і аналізування з боку керівництва, ступінь запровадження системи управління підтверджує готовність ІФНМУ для другого етапу аудиту.

facebookyoutube