1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.27 (15 Голосів)

Шановні працівники фізичної культури, викладачі, тренери, ветерани галузі, спортсмени, шанувальники і вболівальники спорту! Щиро вітаємо вас з Днем фізичної культури і спорту!

Заняття фізкультурою загартовують не тільки тіло, а й дух людини, розвивають волю, цілеспрямованість, наполегливість, почуття товариства, благородство. Саме фізкультура і спорт є для людини джерелом здоров'я, чудового настрою й оптимізму.

Немає жодного сумніву, що лише здоровий спосіб життя сприяє здійсненню багатьох добрих справ, подальшому розвитку найкращих традицій рідного краю. Тому сьогодні університет приділяє велику увагу розбудові спортивної інфраструктури, сприяє заняттям фізкультурою і спортом як студентів, так і працівників. Так, на базі кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії з курсом фізичного виховання діють численні спортивні секції, працюють спортзали для баскетболу, волейболу, футзалу, тенісу, аеробіки, гирьового спорту, тренажерний зал, басейн, відкритий тенісний корт з ґрунтовим покриттям, поле для міні-футболу зі штучним покриттям.

Нехай для кожного фізкультура і спорт стануть союзниками, принесуть радість і енергію, відчуття вічної молодості. Хай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту, популяризації та розвитку сфери фізичної культури.

Лише за здоровою нацією майбутнє України. Бажаємо всім міцного здоров’я, успіхів, наполегливості та нових перемог!

З повагою, ректорат ІФНМУ

 
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
5
6
8
9
10
12
13
14
15
16
17
21
22
23
24
25
26
27
30
31

ua

virtualnii pac

educ

facebookyoutube

karta

Biblo ban

arnika