1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.68 (14 Голосів)

Три медичні заклади Івано-Франківська та області отримали гуманітарну допомогу із США для боротьби з COVID-19. Її прикарпатським медикам передали 3 вересня одразу кілька благодійних фондів та організацій.

Гуманітарна допомога включає засоби індивідуального захисту для медиків, швидкі тест-системи та інші витратні матеріали, які щодня використовують у лікарнях. Її передали благодійний фонд компанії SoftServe «Відкриті очі», ГО «Допоможіть батьківщині інтернаціонал-Україна» (Help Motherland International-Ukraine) та благодійний фонд «Християнська місія».

«Ми передали великий гуманітарний вантаж, який направлений на захист медпрацівників від коронавірусу, — розповідає Денис Волинський, викладач ІФНМУ, лікар-кардіолог, голова правління ГО «Допоможіть батьківщині інтернаціонал-Україна». — Його отримали Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня, Тисменицька міська лікарня та Івано-Франківський обласний клінічний центр паліативної допомоги. Обирали медичні заклади по тому, що було в контейнері. Більшість речей спрямовані на індивідуальний захист для лікарів проти коронавірусу. Також є засоби для гігієнічного догляду за хворими, тому ці речі передали до центру паліативної допомоги».

Загальна вартість гуманітарною допомоги, яку передали лікарням, п’ять мільйонів гривень.

 
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
5
6
8
9
10
12
13
14
15
16
17
21
22
23
24
26
27
30
31

ua

virtualnii pac

educ

facebookyoutube

karta

Biblo ban

arnika