У понеділок, 30 серпня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулось перше в новому навчальному році засідання Вченої ради. Члени ради обговорили підсумки роботи і плани на найближчий навчальний рік.

Перед початком засідання проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв'язки) доцент Сергій Кобець презентував увазі присутніх престижну всеукраїнську відзнаку «Вибір країни» 2021, яку нещодавно отримав ІФНМУ. Працівники університету отримали статусні відзнаки «Професіонал року 2021», «Золоті руки 2021». Детальніше розповімо про це в окремій публікації. Науковцям університету також вручили дипломи про нещодавно здобуті наукові звання.

Відповідальний секретар приймальної комісії доцент Ігор Сарапук розповів про підсумки вступної кампанії. Загалом до медичного університету та фахового медичного коледжу зарахували 769 українських студентів. Восени університет продовжить прийом іноземних студентів.

Ректор ІФНМУ професор Микола Рожко доповів про підсумки роботи у 2020-2021 навчальному році. Попри те, що українська освіта вже другий рік працювала в умовах карантинних обмежень, які постійно змінювалися залежно від епідеміологічної ситуації в регіонах, медичний університет зміг продовжити роботу і надавати студентам освіту високого рівня.

Минулого навчального року студенти вперше здавали підсумкову атестацію у формі об'єктивного структурованого клінічного іспиту (ОСКІ). Як випускники, так і викладачі-екзаменатори з честю витримали це випробування. До слова, завдяки введенню в роботу власного стаціонарного центру ОСКІ площа навчально-практичних центрів в університеті збільшилась до понад 2000 квадратних метрів.

Окремо ректор зупинився на вдосконаленні і розбудові матеріально-технічної бази університету. «Якщо колись ми говорили і раділи від ремонтів окремих кімнат, то нині мова йде про цілі корпуси наших кафедр, — зазначив ректор. — Хочу наголосити, що ми особливу увагу приділяємо умовам проживання наших студентів в гуртожитках. Так, у гуртожитку №3 відбулась заміна абсолютно усіх вікон, у першому гуртожитку вже завезли новенькі меблі для кімнат на дев’ятому поверсі, у четвертому гуртожитку продовжується капітальний ремонт студентських кімнат, фактично завершується цілий поверх».

До членів Вченої ради також звернулися проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи доцент Тарас Кобрин, проректор з наукової роботи професор Ігор Вакалюк, начальник навчального відділу доцент Володимир Голуб, вчений секретар доцент Роман Ган.

Вже завтра, у вівторок, 31 серпня, на площі «Бастіону» відбудеться урочиста посвята першокурсників у студенти. А 1 вересня починається навчання.

facebookyoutube