У п’ятницю, 18 червня, з нагоди Дня медичного працівника, Президент Володимир Зеленський нагородив орденом «За заслуги» І ступеня ректора Івано-Франківського національного медичного університету, професора Миколу Рожка.

Відповідний Указ №257/2021 опублікований на сайті Президента України. Висока державна нагорода присуджена «вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної системи охорони здоров'я, надання кваліфікованої медичної допомоги, рятування життя людей в умовах поширення коронавірусної хвороби COVID-19 та високу професійну майстерність», — йдеться в документі.

Зазначимо, що Микола Рожко став повним кавалером ордена «За заслуги» І, ІІ та ІІІ ступенів.

Колектив університету вітає ректора з нагородою і бажає Миколі Михайловичу, щоби його і надалі не полишав великий ентузіазм щодо розвитку університету та української медичної науки в цілому!