На кафедрі ортопедичної стоматології ІФНМУ днями відбувся майстер-клас на тему «Імплантація як сучасний підхід до заміщення втрачених зубів», який проводив доцент Василь Обідняк.

Анонсування майстер-класу провів завідувач кафедри, професор Зіновій Ожоган. Він наголосив, що цей курс створений для відпрацювання і засвоєння практичних компетентностей із методик проведення та ортопедичного лікування естетичними конструкціями з опорою на дентальні імплантати. Метою є оволодіння найсучаснішими можливостями на шляху досягнення прогнозованого і ефективного результату лікування пацієнтів із дефектами зубних рядів та загалом покращення якості навчання.

Доцент Василь Обідняк розпочав заняття з презентації, на якій висвітлив застосування дентальної імплантації в різних клінічних випадках. Він окремо мотивував студентів до глибшого вивчення цього напрямку стоматології.

Під час майстер-класу кожен студент самостійно відпрацьовував компетентності щодо планування, встановлення дентальних імплантатів та отримання відбитків і виготовлення естетичних коронок. Студентам представлено сучасні методики отримання відбитків системою Pentamix, Impregum Penta (ESPE), виготовлення тимчасових коронок матеріалом Protemp (ESPE), фізіодиспенсер та автоматичний міксер для замішування склоіономерних цементів Silver Mix (GC). Були розглянуті можливості комунікацій з цифровою зуботехнічною лабораторією, продемонстровано сканування в 3D сканері UP 3D, швидке та точне моделювання коронок і сучасних естетичних конструкцій на дентальних імплантатах фірми BEGO.

Проведення майстер-класу відбулося за технічної підтримки обладнанням, фантомними моделями, дентальними імплантатами системи BEGO Semados RS/RSX, BEGO Implant Systems, (Німеччина) та компанія «СОДЕВКОМ» (Київ). Щира вдячність деканату і кафедрі ортопедичної стоматології від студентів ІФНМУ за сприяння у проведенні майстер-класу.

facebookyoutube