Зовсім нещодавно ми розповідали про новостворену Українську фармацевтичну студентську асоціацію (УФСА). За короткий час ці активні студенти провели дві зустрічі з провідними фахівцями фармацевтичної сфери України. Формат «запитання-відповідь» дозволив кожному учаснику отримати актуальну та цікаву інформацію.

Спершу учасники асоціації мали змогу поспілкуватись з HR-менеджером АТ «Фармак» Лілією Оропай. Спікерка поділилася інформацією щодо успішної діяльності, корпоративної культури компанії, стажувань для студентів, освітніх проєктів, які вони реалізують. Можливість стати частиною провідної фармацевтичної компанії зарядила 50-х учасників мотивацією та амбіціями.

АТ «Фармак» — це українська фармацевтична компанія, яка щорічно виводить на ринок 20 нових лікарських препаратів та експортує лікарські засоби у понад 20 країн світу; найкращий роботодавець серед українських компаній за версіями видань «Бізнес» та «Фокус».

На другому заході, який відбувся також у форматі онлайн, запрошеним спікером був Олег Клімов, голова правління ГО «Всеукраїнська фармацевтична палата», член Ради Міжнародної фармацевтичної федерації. 48 учасників зустрічі отримали відповіді на багато актуальних запитань. Серед них:

• проблема інтернатури для магістрів фармації, промислової фармації, провізорів і її доцільність;
  • де і як отримати необхідний досвід роботи;
  • діяльність Всеукраїнської фармацевтичної палати та її співпраця з УФСА;
  • актуальність професійного самоврядування та інші.

Основним завданням ГО «Всеукраїнська фармацевтична палата» є добровільна зміна суспільного мислення шляхом підвищення довіри до професії фармацевта як до активного учасника лікувального процесу, а не як до продавця ліків. У 2015 року організацію прийняли до лав Міжнародної фармацевтичної федерації (FIP) як першого організаційного члена з України.

FIP представляє інтереси фармації й фармацевтичної науки в усьому світі. Членами 137 національних асоціацій, що входять до складу FIP, є понад 3 мільйони фармацевтів і вчених.

Як кажуть студенти, незабаром на офіційних сторінках УФСА у соцмережах з’являться анонси наступних подій. Слідкуйте за оновленнями!

facebookyoutube