28 квітня в Івано-Франківському національному медичному університеті працювала комісія зі сприяння працевлаштування випускників, які навчалися за бюджетні кошти.

До складу комісії увійшли її голова, ректор університету, професор Микола Рожко, в.о. першого проректора, декан медичного факультету, професор Роман Яцишин, проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, доцент Тарас Кобрин, декан стоматологічного факультету, доцент Олександр Бугерчук, начальник відділу працевлаштування студентів і випускників університету, доцент Іван Мельник, заступник декана, доцент Андрій Пасько, голова студентського парламенту Михайло Луканюк.

У роботі комісії також взяли участь директор департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Ігор Дмитренко та начальник відділу медичних кадрів Володимир Чемний.

Позитивно розглянуто питання працевлаштування 52 випускників, які на адресу Голови комісії подали заяву і гарантійний лист із повідомленням про надання для випускника місця роботи та лікарської посади. Також 13 випускників університету, які навчалися за цільовим направленням, скеровано для працевлаштування в адресні лікувальні установи України.

Краща випускниця спеціальності «Педіатрія» Світлана Римарук (Остапенко), рішенням комісії залишиться працювати на кафедрі мікробіології, вірусології та імунології нашого університету.

Начальник відділу працевлаштування студентів і випускників, доцент Іван Мельник повідомив, що випускники університету, які навчаються за державним замовленням і не подавали документи на комісію, зможуть також самостійно працевлаштуватися після закінчення навчання та отримання документів. Як юридичну підставу для можливості працевлаштування в лікувальні установи України випускники отримають довідки про те, що вони навчалися в університеті за бюджетні кошти.

facebookyoutube