У понеділок, 26 квітня, відбулося засідання педагогічної ради фахового медичного коледжу Івано-Франківського національного медичного університету.

Директор фахового медичного коледжу доцент Олександр Бульбук розповів про оновлення освітньо-професійних програм у фаховому медичному коледжі, оприлюднив результати анонімного анкетування студентів та випускників. Також директор доповів про організацію занять, практик, літньої екзаменаційної сесії, випускної атестації, озвучив актуальні завдання та проблеми.

Заступник директора з навчальної роботи Світлана Шулепа розповіла про результати моніторингу якості знань студентів за результатами проміжної атестації та особливості дистанційного навчання.

Методист коледжу Олександра Федорак доповіла членам педагогічної ради про підсумки атестації педагогічних працівників та вимоги до проведення відкритих занять.

facebookyoutube