Нещодавно стали відомі результати Марафону з української мови імені Петра Яцика, що проходив цього року онлайн на платформі Human. Призером серед студентів закладів фахової освіти стала студентка другого курсу фахового медичного коледжу ІФНМУ Світлана Рожко!

Дівчина посіла перше місце на відбірковому етапі в коледжі, і так здобула право на участь у всеукраїнському конкурсі. У категорії Світлани було 592 учасники. Марафон складався з чотирьох етапів. Студенти складали різні тестування, аналізували тексти на помилки. Деякі тести були особливо складними, оскільки мали кілька правильних варіантів відповіді.

У підсумку Світлана Рожко посіла високе третє місце. До першого не вистачило усього трьох балів.

До марафону студентку готувала викладачка коледжу Анна Варівончик. «Зі Світланою нам дуже пощастило, — каже викладачка. — Вона самостійна, відповідальна і дуже талановита. А ще має чудове почуття гумору».

Днями наша студентка взяла участь у додатковому челенджі для фіналістів марафону. Завданням було написати твір. Результати стануть відомі у травні.

Світлана Рожко родом з Львівщини. Здобуває фах фармацевта. Дівчина каже, що мріяла про цю професію віддавна. «Мені подобається взаємодіяти з людьми, допомагати їм, — розповідає Світлана. — До слова, зараз ми якраз вивчаємо технологію ліків, і мені це дуже цікаво. Сподіваюся, зможу присвятити себе цій професії». Крім того, дівчина бере активну участь у громадському житті, вона є членкинею AIESEC і невдовзі навіть проводитиме онлайн-урок для дітей про екологію. Також вона вступила до нещодавно створеної в ІФНМУ Української фармацевтичної студентської асоціації.

Вітаємо нашу студентку та її викладачку з чудовим досягненням і бажаємо подальших успіхів!

facebookyoutube