В Івано-Франківському національному медичному університеті в понеділок, 19 квітня, відновлюється навчання за змішаною формою (аудиторною та дистанційною). Лекції та семінарські заняття проводитимуться дистанційно. Практичні заняття — в аудиторіях навчальних корпусів та клінічних баз із дотриманням санітарно-епідеміологічних вимог.

«Виходимо на аудиторне навчання поступово, бо необхідно дотримуватися санітарно-епідеміологічний норм та заходів безпеки, — зазначає начальник навчального відділу Володимир Голуб. — Ми вже маємо досвід за рік карантину, і вважаємо, що так буде найкраще».

Отже, на змішану форму навчання переходять студенти перших і шостих курсів медичного факультету спеціальностей «Медицина», «Педіатрія»; усіх курсів спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія»; усіх курсів стоматологічного факультету на базі стоматологічного корпусу; фахового медичного коледжу (усі курси) в корпусі коледжу; усіх курсів фармацевтичного факультету в корпусі факультету. Також це стосується студентів факультету іноземних громадян, а саме третього та шостого курсів спеціальності «Медицина» та третього і п’ятого курсів спеціальності «Стоматологія», третього курсу спеціальності «Фармація, промислова фармація».

19 квітня на змішане навчання переходять аспіранти, клінічні ординатори, слухачі циклів спеціалізації, лікарі-інтерни усіх спеціальностей, крім лікарів-інтернів І року навчання спеціальності «Стоматологія» (II заїзд лікарів-інтернів — з 5 травня).

Водночас для студентів другого, третього, четвертого, п’ятого курсів спеціальностей «Медицина», «Педіатрія» навчання продовжиться дистанційно до 7 травня. Вони перейдуть на аудиторний режим 11 травня.

Також 11 травня аудиторне навчання відновиться для студентів факультету підготовки іноземних громадян перших, других, четвертих, п’ятих курсів освітніх програм «Медицина», «Стоматологія», «Фармація, промислова фармація», які знаходяться в Україні. Ті, хто зараз знаходяться у своїх державах, мають подати відповідну заяву.

Найдетальніше етапи виходу на навчання можна переглянути в наказах ректора 501-д від 12 квітня і 525-д від 15 квітня.

Для студенті-медиків дистанційна форма навчання ніяк не може бути повноцінною. Тож після відновлення аудиторних занять акцент робитиметься на практичній роботі. Про це йшлося на недавньому засіданні ректорату. «Дуже важливо, щоб студенти якнайшвидше отримали доступ до наших навчально-практичних центрів, навчальних лабораторій і змогли надолужити практичну частину програми», — наголошує ректор ІФНМУ професор Микола Рожко.

Викладачі з нетерпінням чекають на зустріч зі студентами. Дотримуймося заходів безпеки, щоб зрештою здолати пандемію та уникнути суворих карантинних обмежень і повторення дистанційного навчання!

facebookyoutube