1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)

У четвер, 27 квітня, в Івано-Франківську відбулись майстер-класи в рамках переривчастих курсів кардіологів Івано-Франківської області.

Майстер-класи провели кафедра внутрішньої медицини №2 та медсестринства Івано-Франківського національного медичного університету та Івано-Франківський обласний клінічний кардіологічний диспансер на базі ЛДЦ «Сімедгруп».

Доктор медичних наук, професор, завідувач відділу серцевої недостатності ДУ «ННЦ Інститут кардіології імені академіка М.Д.Стражеска» НАМНУ Леонід Воронков представив майстер-клас на тему: «Ведення хворого з ХСН: розбір клінічного випадку». У другій частині курсів доктор медичних наук, Заслужений діяч науки і техніки України, професор кафедри внутрішньої медицини №2 та медсестринства ІФНМУ Нестор Середюк провів майстер-клас на тему: «Використання НОАК у пацієнтів з ФП після ЧКВ».