1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.45 (19 Голосів)

Протягом лютого студенти п’ятого курсу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» проходили виробничу перекладацьку практику у відділі міжнародних зв’язків Івано-Франківського національного медичного університету.

Як розповідає начальник відділу доцент Віталій Осадець, студентів ознайомили з базовою документацією відділу, а також із його функціями та основними напрямами діяльності. Також практиканти вивчали та брали активну участь в основних напрямах діяльності відділу. Так, наприклад, вони оформляли документи про оплату та зарахування на навчання іноземних студентів, допомагали в організації та проведенні вступних іспитів для студентів з Індії та Нігерії, і навіть супроводжували іноземних студентів до міграційної служби в якості перекладачів. Крім того, займались перекладом навчально-методичних матеріалів медичного спрямування для іноземних студентів.

«Ця практика була для нас надзвичайно цікавою, різноманітною, повчальною. Ми із зацікавленням виконували всі доручення, брали активну участь у діяльності відділу, — розповідають студенти. — Дякуємо працівникам відділу міжнародних зв’язків за теплу та дружню атмосферу, за новий та цікавий досвід, за нові знання, які ми будемо застосовувати в майбутньому».

 
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
4
5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
21
24
25
26
28
29
30

ua

virtualnii pac

educ

karta

Biblo ban

arnika